«متری شش و نیم» به سراغ سوژه اعتیاد رفت

تهیه‌کننده فیلم سینمایی متری شش و نیم برای فیلمبرداری سکانس‌های پلیسی تازه‌ترین فیلم سعید روستایی با موسسه «ناجی‌هنر» قرارداد همکاری امضاء کرد.
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «متری شش و نیم» با حضور در ناجی هنر برای فیلمبرداری سکانس‌های پلیسی تازه‌ترین فیلم سعید روستایی با این موسسه قرارداد همکاری امضاء کرد.
سید جمال ساداتیان در مورد جدیدترین اثرش که فیلمی به نویسندگی سعید روستایی است، توضیحاتی ارائه داد و گفت: این فیلم به خانواده و مساله اعتیاد و مواد مخدر خواهد پرداخت.
او که سابقه همکاری با موسسه  ناجی هنر را در سریال «خواب و بیدار» دارد، در تحلیلی از روند کار کارشناس‌های انتظامی پیشنهاد کرد آن‌ها مسائل فنی و تکنیکی پلیسی و اجرای صحیح آن‌ها را در سکانس‌های پلیسی در اولویت کار خود قرار دهند تا بتوانند به تولیدکنندگان کمک بیشتری نمایند.

فیلم سینمایی متری شیش و نیم
همچنین سیدجمال ساداتیان با اشاره به نیاز سینمای ایران به لوکیشن‌های پلیسی پیشنهاد داد یک شهرک اختصاصی پلیس، برای آثاری که در آن‌ها پلیس نقش دارد راه‌اندازی شود.
پیمان معادی، نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار از بازیگران فیلم‌سینمایی «متری شش و نیم» هستند. فیلمبرداری این فیلم نیز توسط علی قاضی انجام خواهد شد و سیدحسن هادیانفر مدیر تولید آن خواهد بود.

منبع: خبرنگار هنر