احتمال اکران «سونامی» در تابستان

میلاد صدرعاملی کارگردان «سونامی» پس از اکران فیلمش در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به صبا گفت: بازخوردهای مردمی خوبی را  در جشنواره های مردمی دریافت کردیم و مردم  از اینکه ژانر متفاوتی را می بینند راضی هستند و فیلم  را دوست دارند.

وی افزود: این نگرانی را داشتم که مخاطب با ژانر ورزشی ارتباط برقرار نکند که این نگرانی با استقبال مردم از بین رفت‌ و در حال حاضر نیز فیلم در جشنواره جهانی فجر برای مهمانان خارجی نمایش داده می شود.

کارگردان «سونامی» درباره اکران عمومی این فیلم سینمایی نیز بیان کرد: پخش فیلم برعهده دفتر فیلمیران به مدیریت علی سرتیپی است و‌ هر زمانی که او تصمیم بگیرد فیلم اکران خواهد شد که فکر می کنم اواسط تابستان باشد و پخش خارجی نیز به زودی اغاز خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه در فیلم های بعدی هم ژانر ورزشی را ادامه خواهد داد، عنوان کرد: در فیلم های بعدی هم همین ژانر را ادامه می دهم.

بهرام رادان، مهرداد صدیقیان، علیرضا شجاع نوری، رعنا آزادی‌ور، فرشته حسینی، علیرضا ورزنده، امیر شریعت، با حضور امیرمهدی ژوله و محمدرضا غفاری بازیگران «سونامی» هستند.

«سونامی» یک درام ورزشی است. محوریت داستان فیلمنامه دربارهٔ زندگی یک تکواندوکار است و دردسرهایی که برای رسیدن به مسابقات جهانی می‌کشند.