«سرخ پوست» به زودی به سینماها می آید

نیما جاویدی در گفتگویی اعلام کرد که پروانه نمايش «سرخ پوست» صادر شده و در تلاشيم كه به زودی شرايط اكران فيلم را در بهترين و البته سريعترين زمان ممكن فراهم كنيم.

کارگردان «سرخ‌ پوست» که برنده سیمرغ ویژه هیات داوران از جشنواره فیلم فجر شد در مورد زمان اکران فیلم گفت: پيرو جلساتی كه با آقاي سرتيپی مدير عامل فيلميران و پخش كننده‌ «سرخ پوست» داشتیم در تدارک اکران به موقع فیلم هستیم و به محض مشخص شدن تاريخ دقيق اكران آن را به طور رسمی اعلام می ‌كنيم.

وی با اشاره به اینکه «سرخ پوست» در جشنواره فيلم فجر با استقبال فوق العاده‌ مردم روبرو شده و با اختلاف كمتر از ٢ درصد نسبت به فيلم اول، به عنوان دومين فيلم منتخب از نگاه تماشاگران شناخته شده است گفت: خوشحالیم که «سرخ پوست» جزو ليست منتخب اكثر مجلات و سايت های معتبر سينمايی و منتقدین و مردم قرار گرفته و این موضوع طبيعتا ما را به موفقيت فیلم در اكران عمومی اميدوار می‌کند.

نیما جاویدی به نمایندگی از عوامل فيلم «سرخ پوست» برای فيلمهايی كه قرار است همزمان با اين فيلم اكران شوند آرزوی موفقيت کرد و گفت: اميدواريم با فروش عالی همه‌ آن فیلم ها فصل اكران «سرخ پوست» بهترين فصل اكران سال ٩٨ شود.

فیلم «سرخ پوست» به تهیه کنندگی مجید مطلبی، مجری طرح و سرمایه گذاری محمدصادق رنج کشان و بازی نوید محمدزاده، پری ناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی و حبیب رضایی با حضور مانی حقیقی از فیلم هایی مطرح جشنواره فیلم فجر بود.
.