گزارش گیشه فیلم های روی پرده

«تگزاس ۲» صدرنشین جدول فروش هفتگی شد.

دومین قسمت از کمدی «تگزاس» که پس از توقیف «رحمان ۱۴۰۰» به نمایش درآمد در دومین هفته اکران خود صدرنشین جدول فروش هفتگی شد.

«تگزاس ۲» ساخته مسعود اطیابی با بازی مهدی هاشمی، سام درخشانی، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی و... در دومین هفته اکران خود ۲ میلیارد و ۳۳۱ میلیون تومان درآمد کسب کرد تا فروش کل آن به رقم ۴ میلیارد و ۹۲۲ میلیون تومان برسد و عنوان پرفروش ترین فیلم سینمای ایران در هفته گذشته را بدست آورد.

«متری شیش و نیم» سعید روستایی پس از شش هفته اکران در آستانه ۲۲ میلیاردی شدن است. این فیلم تنها در هفته گذشته یک میلیارد و ۹۵۱ میلیون تومان فروش کرد. پیمان معادی، نوید محمدزاده، پری ناز ایزدیار ، فرهاد اصلانی و... بازیگران اصلی دومین ساخته سینمایی سعید روستایی هستند.

همچون شش هفته گذشته «چهار انگشت» حامد محمدی سومین فیلم پرفروش هفته گذشته نام گرفت. این کمدی تاکنون ۹ میلیارد و ۲۴۱ میلیون تومان فروش کرده و در هفته گذشته نیز ۹۰۱ میلیون تومان درآمد کسب کرد.

«زندانی ها» در هفته گذشته ۴۹۲ میلیون تومان فروخت تا فروش کل آن به رقم ۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان برسد.

پنجمین فیلم پرفروش سینمای ایران در هفته گذشته «پیشونی سفید ۳» به کارگردانی سید جواد هاشمی است. این فیلم کودک و نوجوان با ۳۵۹ میلیون تومانی که در هفته گذشته فروش کرد و درآمد آن به رقم ۲ میلیارد و ۳۷۹ میلیون تومان رسید.

«ژن خوک» سعید سهیلی و «غلامرضا تختی» بهرام توکلی هم رتبه های ششم و هفتم جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص دادند.