فیلم سینمایی «سرخ پوست» خردادماه اکران می شود

«سرخ پوست» خردادماه اکران می شود.

فیلم سینمایی «سرخ پوست» به تهیه کنندگی مجید مطلبی اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. این فیلم در زمان برگزاری جشنواره توانست نظر بسیاری از منتقدان سینمایی را جلب کند و در رشته های اصلی نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد و در نهایت جایزه ویژه هیات داوران را کسب کرد.

«سرخ پوست» که در آن نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، حبیب رضایی و مانی حقیقی ایفای نقش می کنند قرار است به زودی در سینماهای کشور روی پرده رود.

حضور قدرتمند و متفاوت نويد محمد زاده در كنار نقش آفرينی به اندازه و مناسب پریناز ايزديار كه بناست با هم عاشقانه ای آرام را در فضای سرد زندانی قديمی به نمايش بگذارند، در كنار داستانی معمايی با اجرايی پر وسواس و دقيق در كارگردانی و فيلمبرداری و طراحی صحنه و موسيقی از دلايل احتمالی موفقيت اين فيلم در گيشه خواهد بود.»

محمدصادق رنج کشان (مجری طرح و سرمایه گذار)، هومن بهمنش (مدیر فیلمبرداری)، مهدی بدرلو (مدیر تولید)، ایمان امیدواری (طراح چهره پردازی)، محسن نصرالهی (طراح صحنه)، شیما میرحمیدی (طراح لباس)، ایرج شهزادی (صدابردار)، رامین کوشا (موسیقی)، عماد خدابخش (تدوین)، جواد مطوری (جلوه های ویژه بصری)، محمد بدرلو (عکاس) ، محمدمهدی شیخ الاسلامی (مشاور پروژه)، آیدا مصباحی (مشاور رسانه ای)، آریان امیرخان (مشاور فضای مجازی) از عوامل «سرخ پوست» هستند.