اتفاقات فیلم منوچهر هادی مدیران را سخت‌گیرتر کرد

سعیدخانی: به نمایش محدود «ارادتمند» هم راضی هستیم/ پس از «رحمان۱۴۰۰» شرایط اکران دشوار شده!

گویا پس از اتفاقاتی که منجر به توقیف «رحمان۱۴۰۰» شد، مدیران سازمان سینمایی نسبت به صدور پروانه نمایش فیلم‌های کمدی و حتی توقیفی سختگیری بیشتری اعمال می‌کنند.

چندی پیش بود که اخباری درباره عدم صدور پروانه نمایش کمدی «زیرنظر» منتشر شد و برخی رسانه‌ها دلایلی را از سخت‌گیری مدیران ارشاد نسبت به صدور پروانه نمایش فیلم‌های کمدی پس از توقیف «رحمان۱۴۰۰» مطرح کردند.

اما حالا سعید خانی تهیه‌کننده فیلم توقیفی «ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا» هم در مصاحبه‌ای از دشواری شرایط اکران برای فیلم‌های توقیفی پس از اتفاقات «رحمان۱۴۰۰» صحبت به میان می‌آورد.

او درباره درباره آخرین وضعیت «ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا» به «سینمامعیار» گفت: قبل از توقیف «رحمان۱۴۰۰» مذاکراتی مثبت با وزارت ارشاد داشتیم که متاسفانه بعد از اتفاقاتی که برای «رحمان۱۴۰۰» افتاد شرایط نمایش برایمان دشوار شد.»

خانی همچنین مدعی است که به آنها وعده دادند که با تغییرات در ساختار سازمان سینمایی می‌توانند به مذاکره برای اکران فیلم کاهانی امیدوار باشند: «به ما گفته اند قرار است تغییر و تحولاتی در ساختار سازمان سینمایی صورت گیرد و بعد از این تغییرات قرار است دوباره مذاکره کنیم و امیدوارم که بتوانیم فیلم را بالاخره اکران کنیم.»

او همچنین در پایان اعتراف می‌کند که «ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا» اصلا مناسب افراد زیر ۱۵سال نیست: «من با درجه بندی فیلم ها کاملا موافقم و صادقانه میگویم فیلم ما برای زیر ۱۵ سال اصلا مناسب نیست. ما حتی به اکران محدود هم رضایت داریم و برایمان مهم این است که بتوانیم با هم گفتگو کنیم.»