گزارش گیشه فیلم های روی پرده آمار فروش سینمای ایران در آخرین هفته ماه رمضان

در آخرین هفته ماه رمضان باز هم «تگزاس۲» توانست صدرنشین جدول فروش هفتگی شود.

«تگزاس۲» ساخته مسعود اطیابی با بازی پژمان جمشیدی، سام درخشانی، مهدی هاشمی، ژاله صامتی و... در هفته گذشته یک میلیارد و ۴۹۲ میلیون تومان فروش کرد تا درآمد کلی آن از گیشه پس از هفت هفته اکران به رقم ۱۴ میلیارد و ۵۱۸ میلیون تومان برسد.

«سامورایی در برلین» ساخته مهدی نادری با بازی حمید فرخ نژاد، امیر مهدی ژوله، میرطاهر مظلومی، هومن حاجی عبداللهی، سامان صفاری و... در هفته چهارم اکران خود توانست به دومین فیلم پرفروش در هفته گذشته تبدیل شد. این فیلم در هفت روز گذشته ۹۲۷ میلیون تومان فروش کرد تا درآمد کلی آن به ۳ میلیارد و ۳۸۲ میلیون تومان برسد.

«متری شیش و نیم» سعید روستایی که یازده هفته از اکران آن می گذرد همچنان با استقبال مخاطبان روبرو است. این فیلم در هفته گذشته ۵۰۵ میلیون تومان درآمد کسب کرد و به سومین پرفروش سینمای ایران در هفت روز گذشته تبدیل شد. پیمان معادی، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، فرهاد اصلانی و... از جمله بازیگران دومین ساخته سینمایی سعید روستایی هستند. این فیلم تاکنون ۲۶ میلیارد و ۲۸۶ میلیون تومان درآمد کسب کرده است.

«نبات» به کارگردانی پگاه ارضی که در آن شهاب حسینی، نازنین فراهانی نقش های اصلی را ایفا می کنند در هفته گذشته ۱۴۷ میلیون تومان فروش کرد تا درآمد کلی آن پس از چهار هفته اکران به رقم ۶۱۵ میلیون تومان برسد و چهارمین فیلم پرفروش سینمای ایران در هفته گذشته لقب گیرد.

«چهار انگشت» پنجمین فیلم پرفروش سینمای ایران در هفته گذشته است. این کمدی که به عنوان یکی از فیلم های اکران نوروز به نمایش درآمد تاکنون ۱۰ میلیارد و ۶۶۷ میلیون تومان درآمد کسب کرده است. همچنین این فیلم در هفته گذشته ۱۳۳ میلیون تومان فروش کرد.