کمال تبریزی در تدارک ساخت «طبقه حساس ۲»

کمال تبریزی که این روزها فیلم «ما همه با هم هستیم» از وی در سینماها در حال اکران است، قصد دارد قسمت دوم فیلم سینمایی «طبقه حساس» را با فیلمنامه‌ای از بابک کایدان مقابل دوربین ببرد. کایدان این روزها مشغول نگارش فیلمنامه این فیلم است و بزودی نسخه نهایی آن آماده خواهد شد.

نگارش فیلمنامه قسمت اول «طبقه حساس» برعهده پیمان قاسم‌خانی بود. فیلمی که نوروز ۹۳ با بازی رضا عطاران، محمدرضا فروتن، پانته‌آ بهرام، بهاره رهنما، پیمان قاسم‌خانی، آزاده صمدی و هوتن شکیبا در سینماهای سراسر کشور اکران شد و در نهایت حدود شش میلیارد تومان نیز فروخت.

داستان این فیلم درباره مردي متعصب و مذهبی با بازی رضا عطاران است که همسرش را پس از مرگ در يک قبر دو طبقه دفن مي‌کند، اما پس از مدتي که بر سر مزار وی مي‌رود متوجه مي‌شود به اشتباه مردي غريبه در طبقه زیرین آن قبر دفن شده است... .

با توجه به تکمیل نشدن فیلمنامه هنوز مشخص نیست که آیا فیلم با همان ترکیب بازیگران قسمت اول مقابل دوربین می‌رود و یا تبریزی قصد دارد از بازیگران دیگری استفاده کند.

براساس برنامه‌ریزی‌ها «طبقه حساس ۲» تابستان امسال در تهران مقابل دوربین می‌رود. جواد نوروزبیگی مانند قسمت اول تهیه‌کنندگی فیلم را برعهده دارد.