محمدرضا گلزار: تنوع عکس‌های نمایشگاه "گلبرگ‌ها" پیام ایرایی قابل توجه است

 به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا گلزار ضمن بازدید از نمایشگاه عکس پیام ایرایی درباره فضای نمایشگاه و تأثیری که از آن گرفته است، گفت: من قبلا این عکس‌ها را دیده و در جریان مراحل تهیه آنها بوده‌ام ولی اتفاق خوبی است که همه آنها در قالب یک نمایشگاه منسجم به نمایش درآمده است.

وی ادامه داد: خوشحالم که بالاخره مجموعه این عکس‌ها به صورت یک نمایشگاه به مخاطبان ارائه شد. اولین حسی که با دیدن نمایشگاه در ذهنم ایجاد می‌شود، شادابی و سادگی آنها است.

گلزار تأکید کرد: با پشتکاری که از پیام ایرایی در این مدت دیده‌ام، مطمئن بودم سختی‌ها را پشت سر می‌گذارد و نمایشگاه بالاخره برپا می‌شود.

وی درباره جایگاه عکاسی پرتره در سینمای ایران گفت: در این که این سبک، سبک شخصی پیام ایرایی است، شکی نیست اما نمی‌توانم در این زمینه نگاه منتقدانه داشته باشم چون در عکاسی متخصص نیستم.

گلزار در پایان درباره حضور چهره‌های مختلف هنر بازیگری کشور اعم از پیشکسوتان و جوانان در این نمایشگاه گفت: این تنوع، دلیل حرفه‌ای بودن او است که این عزیزان حاضر شدند مقابل دوربین او قرار بگیرند و اینکه الان متأسفانه تعدادی از این پیشکسوتان از جمله خانم‌ها حمیده خیرآبادی، مهین شهابی و فرخ‌لقا هوشمند در میان ما نیستند، نشان می‌دهد که از زمان ایده‌آل برپایی نمایشگاه گذشته و چه مشکلاتی بر سر برپایی آن بوده است.

نمایشگاه عکس "گلبرگ‌ها" با بیش از 150 پرتره بازیگران سینما و تئاتر از 25 بهمن‌ماه در تالار انتظامی خانه هنرمندان برپا بوده و چهارشنبه چهار اسفندماه به کار خود پایان می‌دهد.