عطر داغ آماده نمایش شد

علی ابراهیمی کارگردان فیلم سینمایی «عطرداغ» در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم گفت: مدتی است که فیلم کاملا  آماده نمایش شده است و به زودی قرارداد پخش فیلم با پخش‌کننده بسته می‌شود. همچنین «عطرداغ» به زودی در یکی از جشنواره‌های خارجی حضور خواهد داشت.

وی در خصوص زمان اکران فیلم افزود: در حال مذاکره با پخش‌کننده هستیم و اکران «عطرداغ» به احتمال زیاد در نیمه دوم سال است‌. همچنین گروه تبلیغاتی بسیار بزرگی کارهای تبلیغاتی فیلم را آماده می‌کنند که پس از انجام قراردادهای نمایش، حجم زیادی از مواد تبلیغاتی شهری و مجازی انجام شده باشد.
ابراهیمی در ارتباط با فعالیت‌های جدیدش توضیح داد: نگارش فیلمنامه دومین فیلم من به نام «سه ماه و ده روز» به زودی به پایان می‌رسد و از آنجایی که فیلمبرداری فیلم باید در فصل زمستان باشد تلاش می‌کنیم که آن را در بهمن یا اسفند ماه آغاز کنیم و اگر این اتفاق نیفتد سال دیگر فیلم را خواهم ساخت.
او همچنین اضافه کرد: فیلم مضمونی اجتماعی در ارتباط با دغدغه دختران و زنان دارد.
گفتنی است؛ «عطر داغ» به کارگردانی علی ابراهیمی و تهیه کنندگی امیرشهاب رضویان، داستان دختری به نام مریم است که مجبور می‌شود شبی بیرون از خانه بماند. بیرون ماندن او یکسری اتفاقات برای او و خانواده‌اش در پی دارد که....
شهرام حقیقت دوست، مهرداد صدیقیان، بهاره کیان افشار، سیما تیرانداز، مهوش صبر کن، کریم اکبری مبارکه، احسان امانی، آیسان حداد، امیر حسین میری و خاطره اسدی بازیگران این فیلم هستند.